© 2017 Hogash.com

Për ne

"Venus Hotel" është një hotel 5 yje që gjindet në magjistralen Prishtinë-Lipjan, larg nga zhurma e qytetit. Hoteli ofron pothuajse 50 dhoma, 3 Salla Konferencash, 2 Salla Dasma, Restorant, Bar, Spa & wellnes qendrën dhe fitnesin. Hoteli ka 230 hapësira parkimi. Hoteli njihet si një vend ku kënaqësia e klientit vihet në plan të parë duke ia shtuar edhe stafin bilingual dhe aftësitë e tyre të shkëlqyera në komunikim. Ne besojmë se cilësitë e tilla kanë potencial për të çuar në një marrëdhënie të shkëlqyer mes nesh dhe mysafirëve tanë.

Me kapacitet deri në 500 persona Hotel Venusi ofron sallën më ekskluzive të dasmave për ditën tënde më të rëndësishme të jetës. Ti e ke zgjedhur partnerin më të mirë e përse të mos e zgjedhësh edhe sallën më të mirë të dasmës? Çdo storie e dashurisë është e bukur e kështu do të jetë edhe dasma juaj në Hotelin tonë

“Venus Hotel” ofron 6 lloje të dhomave duke filluar nga ato modeste dhe të përballueshme si Economy Single Room deri tek Suita Luksoze e cila është mbi 63m2.

Restorani ynë është ideal për evente të vogla dhe darka pasiqë ofron privaci të lartë. Me një staf të gjithanshëm dhe me ushqim kualitativ të detit vendi ynë është ideal për takime biznesi të cilat kërkojnë ambiente private me ambient elegant.

Në SPA gjeni: Qendrën e fitnesit, sallën e pritjes/vendin e relaskimit, dhomat me avull, pishinën, peshkirët, saunën dhe dhomat e masazhit.

GALERIA

Elegant dhe autentik, të ndryshme dhe unike janë disa nga fjalët që përdoren për të përshkruar Hotelin tonë. Atmosfera jonë e hotelit është aq tërheqës saqë qëndron në mendjen tuaj gjithmonë. "

BOOKING.COM

Book your room online on Booking,com

Serviset

Klimë

Banjë private

Siguri

TV FLAT SCREEN

Minibar

Shërbimin e dhomës

Pishinë

CONTACT

VENUS HOTEL

Magjistralja Prishtinë- Lipijan, 10000 Pristina, Kosovo

Email

info@venushotel-ks.com

Phone Number

038 40 30 30 | +383 (0) 49 40 30 30

TOP